PLC PROGRAMÁTOR

Pracovní místo ( PLC PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší pracovní náplní bude:
- Programování řídících systémů výrobních zařízení u jednoúčelových strojů (Siemens)
- Programování komunikačních rozhraní (profibus, profinet, lan)
- Programování toku procesních dat a tvorba data bloku včetně archivace v nadřazeném serveru
- Programování robotů (Fanuc, ABB)
- Diagnostika poruch, analýza chyb, odstraňování závad
- Tvorba a vedení zákaznické dokumentace
- Instalace a servisní zásahy u zákazníků v ČR i v zahraničí
Očekáváme od Vás:
- SŠ nebo VŠ vzdělání – zaměření elektro
- Platná vyhláška 50/1978 Sb. výhodou
- Zkušenost s programováním PLC systémů
- Zkušenost s programováním robotů výhodou
- Alespoň základní znalost AJ
- Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- Vzdělávání v oboru, další profesní rozvoj a možnost kariérového postupu
- Příspěvek na stravování
- Dovolenou navíc
- Jednosměnný provoz
- 37,5 hodinovou týdenní pracovní dobu.
- jednosměnný provoz; Po-Čt: 6,30-15,00 hod., Pá: 6,30-12,00 hod., možnost pružné pracovní doby.
První kontakt: pí. Lenka Čejková tel. 777 481 962 (7:00 - 15:00 hod.), email: lenkacejkova@rivetec.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU.