VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY
PRACOVNÍ ZAŘAZENÍ: kuchař pověřený vedením stravovacího provozu Domova pod hradem Žampach, organizuje práci spojenou s výrobou jídel, zajišťuje správnou gastronomickou skladbu jídel a racionální výživu
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- připravuje a normuje suroviny, sestavuje měsíční jídelní lístek
- zajišťuje výrobu jednoduchých, složitých druhů teplých a studených jídel, pro výrobu racionálních a dietních jídel
- v případě provozní potřeby vykonává práci kuchaře, zastupuje skladní
- dodržuje povinnosti vyplývající z platných směrnic a nařízení pro stravovací provoz
- dodržuje kritické body HACCP, účastní se profesních školení
- vede tým lidí, zajišťuje měsíční rozpis služeb, zpracovává podklady pro výplaty
- řidič osobního auta
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ:
- dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách
- 8. PT: plat při nástupu - dle praxe 18.300,- Kč až 26.830,- Kč + mimotarifní složky platu
POŽADAVKY:
- úplné SŠ vzdělání v gastronomickém oboru
- zkušenosti s administrativní činností
- znalost práce na PC
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- výborné komunikační schopnosti
NABÍZÍME:
- 5 týdnů řádné dovolené
- závodní stravování
- profesní rozvoj
- zvýhodněný mobilní tarif zaměstnance
Místo bude obsazeno na základě výsledku výběrového řízení
Náležitosti přihlášky a tiskopisy jsou uvedeny na http://www.uspza.cz/index_sub.php?id=10532)
Vybraní uchazeči obdrží pozvánku do výběrového řízení
KONTAKT:
- Bc. Bittnerová Iva, personální pracovnice, tel. 465 635 159, 702 244 174 (Po - Pá 08:00 - 14:00), personalni@uspza.cz (personální