Pracovník/ce v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt; PONTIS Šumperk o.p.s. přijme pracovníka/ci na pozici: pracovník v sociálních službách
v terénní pečovatelské službě se zázemím na ul. Gen. Svobody 68 v Šumperku,
výše úvazku 40 hod týdně, prac. doba pondělí až pátek a 1-2 x měsíčně i o víkendu,
s nástupem ihned.

Náplň práce:
Poskytování pečovatelských úkonů- seniorům v jejich domácím prostředí včetně hygieny, vedení záznamů o průběhu služby, používání služebního vozidla.
Spolupráce s rodinami a se sociálním pracovníkem při tvorbě a naplňování individuál. plánů.

Požadujeme:
- vzdělání střední (kvalifikace dle zák.č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), sociálního zaměření anebo kurz pro pracovníky v sociálních službách
- řidičský průkaz sk.B (být aktivním řidičem)
- orientace v sociální problematice
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav
- komunikační dovednosti se seniory, pracovitost, spolehlivost, pečlivost,
- rozhodnost, schopnost pracovat v nouzových a krizových situacích

Výhodou:
- zkušenosti v oblasti péče např. o osobu blízkou
- očkování proti Hepatitidě B

Nabízíme:
- smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním týmu
- zkušenosti, podporu v dalším vzdělávání, supervize
- platové podmínky dle délky praxe 21.000 - 25.000,- Kč + zákonné příplatky
- benefity: odměny, stravenkový paušál ke mzdě, 25 dnů dovolené a 2 dny na zdravotní zotavenou
Kontakt: osobně 17 listopadu 6 (bývalá knihovna), Šumperk po-pá 8:00-15:00, telefonicky, e-mailem - zašlete životopis a motivačn