Kuchař, kuchařka

Pracovní místo ( Kuchař, kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kuchaře / kuchařku pro penzion ve Švédsku (vhodné i pro manželský pár).

Náplň práce: vaření polopenze (plná penze březen-duben) pro klienty z ČR, pomoc s úklidem, sezonní práce (březen - duben, květen - září),

Nabízíme: ubytování po celou dobu brigády (práce), stravování (plná penze), cestovní pojištění do zahraničí, bezplatná doprava na náš penzion Anneberg a zpět, během brigády (práce) je možnost zúčastnit se našeho zájezdového programu dle okruhu "Hřejivý sever" (www.scandiatour.cz)

Požadujeme: vyučení nebo nasbírané zkušenosti v oboru gastronomie, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu

Kontakt: e-mailem, telefonicky