Sociální pracovník/ice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Benešov
Požadavky: odpovídající vzdělání, bezúhonnost, kladný vztah k seniorům, výhodou je ŘP
Předpokladem výkonu práce sociálního pracovníka je vyšší odborné vzdělání získané v oborech zaměřených na soc. práci, soc. pedagogiku, sociální a humanitární práci apod., nebo VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, soc. nebo spec. pedagogiku, soc. patologii, apod.. podle zákona č. 108/2006 Sb.
Nástup od 01.04.2022 nebo dle dohody.
Odměňování - základní plat dle vzdělání a praxe + osobní ohodnocení + příplatek za vedení
Hledáme sociální pracovnici (pracovníka) - vedoucího okrsku PS. Úkolem pracovníka (pracovnice) bude zabezpečovat klientům pečovatelskou službu podle zákona č.108/2006 o sociálních službách, zejm. provádět jednání se zájemci o pečovatelskou službu, sociální šetření, nastavování pečovatelské služby u zájemců a klientů PS - tvorba individuálních plánů, uzavírání Smluv o poskytování služby, poskytování sociálního poradenství. Pozice je spojena s vedením malého kolektivu pracovníků v sociálních službách (pečovatelek) a koordinací pečovatelek při zajišťování péče o klienty.
Nabízíme: paušál na stravování, 5 týdnů dovolené
Pracovní doba - pracovní dny, pružná pracovní doba.
První kontakt: telefonicky (Po - Pá 7:00 - 15:00), e-mailem, osobně PO PŘEDCHOZÍ TEL. DOMLUVĚ (Malé nám. 2006, Benešov; Po - Pá 7:00 - 15:00)