Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail diana.hejzlarova@simoldes.com nebo telefonicky.
Očekáváme:
- min. SŠ vzdělání zaměřené na finance a účetnictví (ekonomický směr)
- všeobecná znalost účetnictví
- praxe v oblasti účetnictví výhodou
- jazykové znalosti - angličtina min. B1 (komunikativní úroveň)
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a flexibilita
- znalost práce na PC - MS Office (zejména MS Excel).
Náplň práce:
- vytváření a účtování vystavených a přijatých dokladů
- reporty a analýzy dle zadání
- komunikace s odběrateli
- další aktivity dle potřeby finančního oddělení
- měsíční plán Cash Flow.
Nabízíme:
- práci v moderní, rozvíjející se mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení
- bonusy a 13. mzda, flexibilní pracovní doba, smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, dotované stravování v sídle zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za doporučení kolegy, odměna za zlepšení, zaměstnanec měsíce, firemní akce, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje).