Provozní elektrikář

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Stránská Jana Ing., tel.: 474 636 240, e-mail: stranska@poh.cz
Požadavky
o střední odborné s výučním listem, obor elektro
o praxe minimálně 2 roky v oboru
o platné přezkoušení z vyhlášky 50/1978 Sb. § 9
o schopnost čtení a orientace v technické dokumentaci
o dobrý fyzický i zdravotní stav
o řidičský průkaz skupiny B
o oprávnění revizní technik EZ - E4A podmínkou
o samostatnost, spolehlivost, flexibilita, morální bezúhonnost
o zodpovědnost a aktivní přístup
o předpokládaný nástup dle dohody, výhledově možnost práce na dobu neurčitou

Popis pracovní činnosti
o provádění cyklické údržby a odborných oprav na technologickém zařízení
o vedení dokumentace o provádění cyklické údržby a oprav
o vyhledávání a identifikace poruch a závad
o kontrola stavu a funkčnosti přístrojů, zařízení a systémů
o obsluha technologických zařízení na vodních dílech v rámci Povodí Ohře

Nabízíme:
o zajímavou práci v moderním prostředí stabilní a ekonomicky silné společnosti.
o širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, 5 dnů rekondiční volno, dotované stravování, firemní tarify, příspěvek na rekreaci, kulturu sport, apod.).
o motivující finanční ohodnocení.
o možnost získání nových zkušeností a odborný růst, podpora v dalším vzdělávání.
Příspěvek na dovolenou a stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění