Obchodně-techničtí zástupci pro průmyslové barvy

Pracovní místo ( Obchodně-techničtí zástupci pro průmyslové barvy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- příprava podkladů pro obchodní jednání,
- jednání se zákazníky,
- prezentace nabízených výrobků a služeb,
- příprava, projednání a uzavírání obchodních smluv,
- řízení, koordinace a zajištění expedice zásilek výrobků a zboží.
- Vyhledávání a získávání nových zákazníků.
- Znalost návrhů nátěrových systémů a jednotlivých materiálů.
- Akvizice nových odběratelů,
- sestavení kalkulace ceny výrobků a služeb,
- znalost principů tvorby cen, příjem a vyřizování reklamací,
- technické poradenství a servis,
- hlídání platební morálky zákazníků.
- Plnění obchodní strategie společnosti

Požadujeme:
- manuální zručnost,
- zodpovědnost, samostatnost, vytrvalost, cílevědomost spolehlivost, flexibilitu,
- silné komunikační, obchodní a prezentační dovednosti,
- pozitivní myšlení, příjemné vystupování, otevřenost k dalšímu vzdělávání,
- samostatné rozhodování a řešení neočekávaných situací.

Co můžete očekávat:
- zázemí stabilní společnosti,
- zaměstnanecké slevy na firemní produkty,
- příspěvek na stravování,
- přátelský kolektiv,
- další vzdělávání,
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou,
- výkonnostní prémie a bonusy od 3.měsíce,
- příspěvek na důchodové připojištění po 5 letech.

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (7-15:30 hod.).