Seřizovač do výroby rolety zavazadlového prostoru

Pracovní místo ( Seřizovač do výroby rolety zavazadlového prostoru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: seřizování strojů, provádění údržby na strojích a pracovištích. Práce od pondělí do pátku, bez víkendů.
POŽADAVKY: aktivní přístup, samostatnost, předchozí zkušenosti z výroby vítány, nováčky rádi zaškolíme, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost
NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, možnost kariérního postupu, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy
výhodné čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici
KONTAKT: telefonicky (7-14 hod), e-mailem nebo osobně