PÍSKAŘI, NATĚRAČI

Pracovní místo ( PÍSKAŘI, NATĚRAČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměstnance zaučíme - nepožadujeme vyučení v oboru. Po zaučení zvýšení mzdy. Pracovní smlouva min. 1 rok. Zaměstnanec zjišťuje stav povrchu, čistí a odmašťuje plochy, připravuje plochy na aplikaci nátěru, odstraňuje staré nátěry a aplikuje nové. Míchání a ředění barev i při opravách za účelem dosažení stejného odstínu; natírá velké plochy základní a vrchní barvou, pokrývá povrchy výrobků také nátěrovými hmotami stříkáním. Zaměstnanci jsou v pohybu, nejedná se o sedavé zaměstnání.
Požadujeme:
- flexibilitu, chuť pracovat, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost
Řidičské oprávnění sk. B - výhodou.
Pracovní doba - po-pá 6,30 - 15,00 hod.
Další informace budou předány při osobním jednání.
HLÁSIT SE: Hollmotz Karel, tel.: 603534552 VOLAT PO -PÁ od 7.00 do 15.00 hod., e-mail: markteam@seznam.cz