TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA VÝSTUPU

Pracovní místo ( TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA VÝSTUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Lamlová Vendula Bc., tel.: 778 768 846. Životopis zašlete na e-mail: prace@hotjet.cz

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, výhodou strojní obory: technologie/ konstrukce
- praxe v oboru nutná
- nutná orientace ve výkresové dokumentaci
- základní znalost technických/strojírenských norem
- přehled základních technologií pro opracování plechu, trubek
- vlastní iniciativa, schopnost improvizace,
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, systematický přístup
- znalost AJ na komunikativní úrovni
Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
- 3 minuty od autobusové zastávky, cca 20 minut od vlakového nádraží pěší chůzí
- pružná pracovní doba a částečný home office
- práci na hlavní pracovní poměr
- prémie aj.
Náplň práce:
- zavádění nových výrobků do standardní produkce
- hledání, vývoj, testování a zavádění nových výrobních technologií
- zlepšování současných technologií a procesů
- tvorba technické dokumentace přípravků a layoutů
- identifikace a řešení problémů ve výrobě
- optimalizace stávajících technologických postupů a procesů