Programátor Backend

Pracovní místo ( Programátor Backend ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme šikovné backend programátory do vývojového týmu, který se zabývá vývojem systémového jádra pro vývoj našich aplikací. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.
Požadujeme:
- znalost Microsoft .NET (C#, ASP.NET Web API, WCF),
- znalost programovacího jazyka C#, object pascal,
- základní znalost SQL databází (Microsoft SQL, Oracle)
- Znalost objektového programování a základní znalost objektové analýzy,
- uživatelskou znalost MS Office,
- anglický jazyk (v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury).
Výhodou bude:
- znalost WPF a XAML.
Co můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené, relaxační centrum, vzdělávání, HomeOffice či nově stravenkový paušál. Více se dočtete na https://www.tescosw.cz/kariera/

Kontakt je možný POUZE emailem.