Inženýr údržby

Pracovní místo ( Inženýr údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zásahy na elektrických poruchách a závadách automatiky, analýza příčiny poruchy a implementace dlouhodobých opatření, eliminace ztrát procesu a neustálé zlepšování stávajících procesů, technická podpora výroby a sériových projektů a při náběhu nových projektů, podpora údržby při složitých opravách, servis a kontrola robotů.
Požadujeme: vyhlášku 50/78 Sb, znalost Českého jazyka pro komunikaci s operátory.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, práci s předními technologiemi automotice, 6 týdnů dovolené, program benefitů, penzijní připojištění, dotované závodní stravování.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313527235, 731674928 nebo e-mailem lenka.hejdova@valeo.com