Pomocník tiskaře

Pracovní místo ( Pomocník tiskaře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce:
Pomoc při obsluze polygrafických strojů, navážení a odvážení materiálu, balení hotových zakázek

Požadujeme:
Manuální zručnost, praxe v oboru není podmínkou, práce v nočním 12-ti hodinovém režimu -krátký/dlouhý týden, flexibilitu, zodpovědnost a ochotu pracovat

Nabízíme:
Pestrou a zajímavou práci v respektované společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou - po zapracování, Pracovní kolektiv, který vždy pomůže, příležitost naučit se nové věci

Nadstandardní platové ohodnocení plus 0 -30% prémie dle výkonu, férové odměňování

kontakt: e-mailem zaslat životopis s průvodním dopisem, telefonicky,