Launch Manager Quality

Pracovní místo ( Launch Manager Quality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: Hubínková Lucie Ing.

Požadujeme - technická VŠ, německý nebo anglický jazyk - komunikační úroveň, minimálně B2, profesionální zkušenost s řízením projektů v oblasti kvality a vedením globálního týmu, zkušenost s implementací auditů v automotive, PC dovednosti (Windows, Office, SAP), časová flexibilita - cestování, řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič

Nabízíme - 13. a 14. plat, týden dovolené navíc, nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, jazykové kurzy)

Termín nástupu ihned