FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zkušenost s podvojným účetnictvím a zpracováním daňových přiznání, znalost a účtování DPH,samostatné účtování přijatých faktur, sledování pohledávek a závazků, příprava podkladů pro vedení firmy,samostatnost, pečlivost.
Vedení a kontrola účetnictví, DPH přiznání, sestavení účetních závěrek. Znalost účetní problematiky a související tuzemské legislativy (zákon o účetnictví, Vyhláška č. 500/2002 Sb., ČÚS), praktické zkušenosti se samostatným zpracováním účetní závěrky min. 2 roky.
Podmínka!!!! výborná znalost NJ
Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na penzijní pojištění.
E-mailový nebo telefonický (PO-PÁ 8,00 - 14,00 hod.) kontakt.