Prodejci mobilních telefonů

Pracovní místo ( Prodejci mobilních telefonů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: prodejna Mobilprovas (areál HM Tesco), Chebská 870/23, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (jeden týden Po+Út+Pá+So+Ne, druhý týden pouze St+Čt, vždy 9:00-20:00 h).

Pro naši značkovou prodejnu v Mariánských Lázních hledáme šikovného/šikovnou prodejce/prodejkyni.

Co bude náplní Vaší práce:
- obsluha zákazníků na prodejně
- prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
- komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
- příjem a vyřizování reklamací
- administrativa, starost o chod prodejny
- průběžně budete rozvíjet své odborné a prodejní znalosti a dovednosti.

Očekáváme od Vás, že:
- Vás baví práce s lidmi
- máte chuť pracovat a učit se novým věcem
- zvládnete práci s počítačem na dobré úrovni
- máte dobré komunikační a prezentační schopnosti
- máte příjemné vystupování a vzhled
- jste optimista/ka
- splňujete podmínku morální a trestní bezúhonnosti
- jste spolehlivý/á a zodpovědný/á.

Co Vám můžeme nabídnout:
- motivující mzda závislá na Vašich prodejních výsledcích
- vyděláte si až 29.000,- Kč, nástupní plat je 26.600,- Kč
- příjemné pracovní prostředí a sympatické kolegy
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
- slevy na telefony a příslušenství a výhodné zaměstnanecké mobilní tarify (sleva na firemní výrobky/služby)
- úvodní 3-5 týdenní zaškolení na našich brněnských prodejnách
- pravidelné soutěže v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
- bonusy/prémie, provize z prodeje.

Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem; v pří