ZDRAVOTNÍ SESTRA

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: MUDr. Románek Ivo, tel.: 553 624 175 - volejte v pracovní dny 13:00 - 15:00 hod. Více informací lze získat telefonicky Nabídku s profesním životopisem zašlete na e-mail: tisien@seznam.cz.
SŠ/VŠ, sestra s registrací.
Do 30.6.2022 možnost zkráceného úvazku - 0,6 - 3 dny v týdnu, zavedená praxe út-stř-pá. Od července 2022 navýšení na plný úvazek.
Pracovní doba 7:00 - 15:00 hod.
Uvedená mzda je orientační, bude odvozena od praktických zkušeností sestr a orientačně od platových tabulek pro zdravotní sestry na rok 2022.
Jedná se o práci v gastroenterologické ambulanci - nutno počítat se zaškolením k provádění endoskopických výkonů - gastroskopie, kolonoskopie - možno až v průběhu zaměstnání v ambulanci. Práce sestry je u nás poměrně náročná, je však jistě pestřejší než ve většině ambulancí.