Výrobní ředitel

Pracovní místo ( Výrobní ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- Průběžná kontrola dodržování technologické kázně na pracovištích, udržování pořádku a dodržování předepsaných a smluvních vztahů
- Plnění ustanovení dokumentace systému kvality ve společnosti a kontrola jejich dodržování u podřízených pracovníků
- Odpovědnost za zajištění ochrany zdraví a plnění předpisů BOZP a PO
- Zajištění stálého množství surovin pro opakovanou výrobu - nezávisle na momentálním stavu objednávek
- Odpovědnost za správu svěřeného majetku a jeho zabezpečení před zneužitím
- Sledování a uplatnění nových postupů a novinek v oboru podnikání společnosti
Požadujeme
- Minimálně SŠ s maturitou, VŠ výhodou
- AJ slovem i písmem
- Zkušenosti s vedením týmu
- Ochotu učit se novým věcem
- Práce s PC, znalost BOZP
- Spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, pečlivost
- Pracovní nasazení
- Znalost výrobního provozu výhodou
- Trestní bezúhonnost
- Řidičský průkaz
- Časová flexibilita
- Práce řádného hospodáře
Nabízíme
- Zázemí silné společnosti se zahraničním vlastníkem
- Přátelský kolektiv
- Flexibilní pracovní dobu
- Základní měsíční mzdu 50 000,- Kč + osobní ohodnocení
- Stravenky
- Roční odměny
- Příspěvek na životní (důchodové) pojištění
- Služební mobilní telefon a notebook
- Služební vůz i pro soukromé účely
- Nástup ihned

Zájemci o tuto nabídku ať zašlou životopis na emailovou adresu lenka.sebrankova@abagri.com nebo nás kontaktují přímo na telefonní číslo 608 751 020.