Konzultant/ka firemním zákazníkům VODAFONE

Pracovní místo ( Konzultant/ka firemním zákazníkům VODAFONE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegu/kolegyni do obchodního týmu. Jsme firma RHINO GROUP s.r.o., partner společnosti Vodafone Czech Republic a.s. Našim hlavním posláním je nejen snižovat náklady podnikatelům a firmám za telekomunikace, ale i najít vhodná řešení, která jim usnadní podnikání.
Náplň práce:
- rozvoj obchodních příležitostí
- obchodní prezentace a samostatná jednání
- tvorba modelací pro zákazníka
- udržování vztahů se zákazníkem za účelem dalších obchodních jednání

Požadujeme:
- reprezentativní vystupování na vysoké úrovni
- obchodní duch a vysoké komunikativní schopnosti
- velmi dobré prezentační schopnosti
- zodpovědný přístup, schopnost dotahovat úkoly do úspěšného konce
- schopnost týmové spolupráce, flexibilita
- práce na PC (Word, Excel)
- obchodní prezentace

Nabízíme:
- zázemí silné prosperující společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- flexibilní pracovní doba
- mzdové podmínky při nástupu plně odpovídající hledané pozici
- podíl z dosažených výsledků
- účast na firemních benefitech Lokalita pracoviště Zábřeh na Moravě
Nástup ihned nebo dle dohody. Platové rozhraní je uvedeno pro plný uvazek. Pracovní doba
Po-Pá 9:00-17:00. Kontakt: e-mailem.