Skladník - řidič VZV

Pracovní místo ( Skladník - řidič VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co vás čeká
" provádět a zodpovídat za fyzický příjem a výdej rolí papíru/zboží
" kontrolovat zboží při naskladnění / vyskladnění
" práce s informačním systémem - čtečka
" uložení zboží na stanovené místo
" třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční (příplatky nad rámec ZP)
Očekáváme od vhodných kandidátů/tek
" zájem o práci v perspektivním oboru, kdy se setkáte se svými výrobky v každodenní životě
" zájem o práci v automatizovaném provozu a na moderních zřízeních
" samostatnost, spolehlivost
" průkaz řidiče VZV
" uchazeče bez průkazu řidiče VZV zaškolíme
Co vám můžeme nabídnout
" nástupní bonus 10 000,- Kč (vyplacen dle směrnice OM a.s.)
" základní plat 150 - 200,- Kč/hod (dle zařazení a zkušeností)
" měsíční výkonnostní prémie až 20%
" příplatky nad zákonný rámec (směnnost, přesčasy atd.)
" mimořádné odměny (dovolená, vánoce)
" příspěvek na stravování
" možnost bezúročné půjčky
" věrnostní bonus
" mimořádná dovolená
" příspěvek na dopravu
" zvýhodněné telefonní a datové tarify
" společenské akce organizované pro zaměstnance a jejich rodiny
" příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
" možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
" platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků
" místo pracoviště Otrokovice
" zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnost

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY.

Nabízíme: příspěvek na stravování, možnost bezúročné půjčky, věrnostní příplatek, příspěvek zaměstnavatele na důchodové připojištění, vánoční prémie, příplatek na dovolenou, příspěvek na dopravu, zvýhodněné tarify, zdravotní dovolenou