RECEPČNÍ - ASISTENT/ASISTENTKA

Pracovní místo ( RECEPČNÍ - ASISTENT/ASISTENTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:6/1/2022
Do zubního centra ve Frýdku-Místku přijmeme recepční na zkrácený úvazek.
Nabízíme:
- motivační finanční ohodnocení, nadstandardní program zaměstnaneckých výhod, přátelský kolektiv, příjemné moderní pracovní prostředí
- stravenkový paušál, osobní ohodnocení.
Požadujeme:
- praxe není podmínkou, vše naučíme a zaškolíme
- předpoklad znalost práce na PC, komunikativní a organizační schopnosti, pečlivost
- spolehlivost, zájem o obor, smysl pro pořádek a vstřícný přístup k pacientům.
V případě zájmu zasílejte své CV na uvedenou e-mailovou adresu.