Obráběč kovů

Pracovní místo ( Obráběč kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: dle schopností a znalostí práce v oblasti obrábění kovů (CNC stroje, broušení, soustružení, frézování ruční úprava apod)
Požadujeme: vzdělání technického či strojírenského zaměření (obráběč kovů, soustružník, frézař, brusič, mechanik, strojní zámečník, opravář zem. strojů apod.) podmínkou.
Nabízíme: pracovní poměr na HPP, mzda dohodou + příplatky za odvedenou práci, práce v jednosměnném provozu, příspěvek na stravování, možnost jazykových kurzů, zvýhodněné volání pro zaměstnance, ubytování, nástup možný ihned
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734443573 nebo e-mailem personalni@permon.cz