Výrobní ředitel/ka

Pracovní místo ( Výrobní ředitel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Společnost Plastic Parts &Technology s.r.o. je předním výrobcem vstřikovacích forem. Do našeho týmu hledáme Výrobního ředitele. Co bude Vaší náplní práce? Řídí výrobní úsek středně velké firmy, odpovídá za dodržení plánu nákladů, výnosů a bilanci střediska nástrojárny, kontroluje plnění sjednaných termínů, stanovuje a vyžaduje provedení nápravných opatření pro jejich zabezpečení, spoluodpovídá za dodržení termínu předání výrobku požadované jakosti zákazníkovi, k tomu včas navrhuje nápravná opatření, odpovídá za řešení úkolů technického rozvoje, sestavení a plnění plánu výroby a jakost realizované produkce,
odpovídá za zpracování analýz, cílů, strategie a prognóz v působnosti funkce
DALŠÍ POŽADAVKY: velmi dobré znalosti výroby vstřikovacích forem, zkušenosti s vedením výrobního týmu, dobré organizační schopnosti, důslednost, umět vyjednávat a rozhodovat
znalost IS WORKPLAN-u výhodou
NABÍZÍME: moderní pracovní prostředí, osobní přístup, adekvátní finanční ohodnocení, týden dovolené navíc, závodní stravování, odměny za pracovní a životní jubilea, příspěvek na penzijní připojištění, služební automobil, služební telefon
KONTAKT: e-mailem, telefonicky