KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY divize Hydraulika

Pracovní místo ( KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY divize Hydraulika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- Vzdělání ÚSO/SOU technického zaměření - strojírenský obor
- Praktickou zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků
- Zkušenost s měřicími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků, znalost práce na 3D měřicích zařízeních výhodou
- Znalost čtení technické dokumentace, orientace v oblasti technických norem
- Základní orientaci v oblasti norem systému jakosti
- Znalost angličtiny
- ŘP sk. B
- Ochota k dalšímu vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- Komunikační a argumentační schopnosti

NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Benefitní program Benefit plus
- Motivační odměňování
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- Vánoční dárky
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti
- Další výhody dle platné kolektivní smlouvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí rozměrové a jiné kontroly výrobků
- Koordinuje vhodné metody kontroly a zkoušek
- Provádí mezioperační technickou kontrolu
- Provádí vstupní technickou kontrolu výrobků po kooperaci, provádí výstupní kontrolu
- Provádí činnosti dle dokumentace systému jakosti
- Odpovídá za řízení a analyzuje a hodnotí příčiny vzniku neshodných výrobků
- Rozhoduje o vyřazení vadných výrobků
- Zajišťuje identifikaci výrobků po kontrole a zkouškách
- Zajišťuje kalibrace měřidel