Ostraha - detektivové prodejny - Penny - Vsetín (vyhrazeno pro OZP)

Pracovní místo ( Ostraha - detektivové prodejny - Penny - Vsetín (vyhrazeno pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OSTRAHA - DETEKTIVOVÉ PRODEJNY - PENNY VSETÍN - VYHRAZENO PRO OZP

POŽADUJEME: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe v oblasti security( výhodou ne podmínkou), základní znalost práce na PC, certifikát strážného( výhodou ne podmínkou), až 12-ti hodinové pracovní směny/nepravidelný 40 hod. pracovní fond dle požadavků manažera, vhodné pro OZP nesmí se týkat pohybového ústrojí
NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost, pochůzková činnost po prodejně,ochrana majetku a ostraha osob
NABÍZÍME: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty, možnost zálohy na mzdu, jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru, nástup možný ihned
PRVNÍ KONTAKT: prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky,PO-PÁ 8-17 hodin paní Alena Praus 606 333 112 nebo e-mailem.nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
Ov.e.: 11.4.