Strážní, detektivové prodejny (vyhrazeno pro OZP)

Pracovní místo ( Strážní, detektivové prodejny (vyhrazeno pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STRÁŽNÍ, DETEKTIVOVÉ PRODEJNY (vyhrazeno pro OZP)
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxi v oblasti security (výhodou, ne podmínkou), základní znalost práce na PC, Certifikát strážného (výhodou,
ne podmínkou), až 12-ti hodinové pracovní směny - nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond
dle požadavků manažera.
Práce není vhodná pro OZP s postižením pohybového ústrojí.
NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost, pochůzková
činnost po prodejně, ochrana majetku a ostraha osob.
NABÍZÍME: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za
záchyty, možnost zálohy na mzdu, možnost prodloužení pracovního poměru.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky paní Alena Praus v po-pá od 8:00-17:00 hodin na čísle 606 333 112 nebo emailem na nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
Ov.e.: 11.4.