ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE e-shopu

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE e-shopu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba Zlámalíková Lenka, životopisy zasílat na email: zlamalikova@vtk.cz. Pracoviště: Kostelecká č.p. 296/40, Prostějov. Pracovní doba: Po-Pá 10:00-16:00
Náplň práce: příprava balíčků objednaných z e-shopu na expedici, příjem balíčků pro prodej na e-shop, příjem a výdej balíčků ze Zásilkovny nebo z objednávek e-shop, komunikace se zákazníkem, obsluha zákazníků a pokladny
Požadujeme: práce s PC (postačí běžná uživatelská znalost), dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, vyučení bez maturity nebo s maturitou, trestní bezúhonnost, znalost topenářského elektroinstalačního materiálu výhodou
Nabízíme: práci na zkrácený pracovní úvazek, stabilí výdělek, vstupní školení a podporu nejen v začátcích, slevu na zboží z naší prodejny, čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka