Obchodní manažeři

Pracovní místo ( Obchodní manažeři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro přední e-shop v oblasti nápojů a potravin hledáme pro pracoviště v centru Vsetína nového kolegu/kolegyni.

Náplň práce:
nákup zboží a komunikace s dodavateli
přehled o objednávkách zákazníků
přehled o reklamacích/požadavcích zákazníků apod
předávání podnětů komunikačnímu a reklamačnímu oddělení
správa skladových zásob

Požadujeme:
časově flexibilní osobu
samostatnost / organizační schopnosti
perfektní znalost práce na PC / orientace na internetu
znalost prostředí Shoptet a automatizace procesů výhodou
upřednostňujeme zájemce se znalostí angličtiny

Nabízíme:
nadstandardní platové ohodnocení
benefity
práce v mladém kolektivu
kurzy a školení

Jen vážní zájemci. Zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Nástup možný ihned.

Vaše CV nám laskavě zasílejte na e-mail info@gastroklub.cz . Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.