Junior Portfolio Manager

Pracovní místo ( Junior Portfolio Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.

VAŠE POVINNOSTI:
- Shromažďování a aktualizace znalostí o produktech a službách, identifikace technických potíží.
- Řešení problémů se zlepšováním interních/externích procesů včetně funkcí týkajících se porftolio
- Poskytování školení a podpory pro nástroje používané při řízení portfolia a projektů
- Provádění analýz za účelem identifikace konfliktů se zdroji a rozpočtem
- Kontrola aktuálních pracovních postupů schvalování

VÁŠ PROFIL:
- Vzdělání: Ukončené vysokoškolské/středoškolské vzdělání/studium
- Zkušenosti: Předchozí zkušenosti se vztahy se zákazníky
- Požadované dovednosti: Znalost dat, produktů a služeb
- Dobrá znalost anglického jazyka
- Kompetence: Orientace na péči o zákazníky, zodpovědnost, motivace

13. plat, Dovolená více než 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.