COPYWRITER / CONTENT MANAGER

Pracovní místo ( COPYWRITER / CONTENT MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Psaní textů Vám jde samo, rádi sledujete aktuální trendy online světa a hledáte novou výzvu?
Hledáme schopného člověka do našeho týmu na pozici:

Hledáme komunikativní osobnost, který bude skutečnou posilou marketingového týmu a která svými schopnostmi a zkušenostmi z oblasti tvorby textů přispěje k rozvoji on-line prezentace firmy a e-shopu zdravotnických potřeb.

Co nás zajímá?
-zkušenost s psaním textů - český jazyk na výborné úrovni
-zaměření na detail, aktivní přístup
-ukázky Vaší předchozí práce
-chuť přinášet nová řešení

Co Vám nesmí chybět?
-zkušenosti a záliba v oblasti copywritingu
-kreativita a cit pro tvorbu textů
-cit pro jazyk
-pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Co bude výhodou?
-znalost SEO, sociálních sítí, content marketingu
-zkušenosti z prostředí zdravotnických výrobků
-znalost anglického jazyka

Nabízíme interní spolupráci formou pracovního poměru na plný úvazek, příp. externí spolupráci na projektech dle Vašich možností a dle dohody.
Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, rádi na sobě pracujete a učíte se novým věcem, možná to budete právě Vy, kdo posílí náš tým. Za dobře odvedenou práci Vás velmi dobře odměníme, podpoříme Vás ve Vašem osobním růstu a postaráme se o Vaše vzdělávání.

Zaujali jsme Vás?
Pak nám zašlete svůj životopis s ukázkami prací na adresu: kutlvasrova@aries.eu

pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost vzdělávání, zdravotní benefitní program

kontakt: e-mailem