Technický pracovník - zaměření elektro

Pracovní místo ( Technický pracovník - zaměření elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvotní kontakt e-mailem, telefonicky :Tereza Oláh Grossmannová Bc., tel.: 353 240 622, e-mail: tolahgrossmannova@vez.ost.justice.cz
Nabízíme stabilní a perspektivní zaměstnání přátelského zázemí s pravidelným měsičním příjmem a s mnoha výhodami.
Požadujeme : občan ČR starší 18 let, trestní bezúhonnost, vyučení v oboru, vhodné pro absolventy.
Pracovní náplň : zajišťuje řádný technický stav vybraných technických zařízení, zajišťuje údržbu a organizaci prováděných oprav svěřených zařízení.
Plat je závislyý na praxi, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č.341/2017 Sb, PP je na plný úvazek, 25 dni dovolené + 5 dnů indispozičního volna, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace. Možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné užívání sportovního zařízení a posilovny věznice. Benefity z FKSP - příspěvky na stravování, rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky.