Grafik - grafička / fotograf - fotografka

Pracovní místo ( Grafik - grafička / fotograf - fotografka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

GRAFIK - GRAFIČKA / FOTOGRAF - FOTOGRAFKA

Jste dobrý grafik a výborný fotograf, máte umělecké cítění a hledáte novou výzvu?
Hledáme schopného člověka do našeho týmu na pozici:

Hledáme člověka, který bude skutečnou posilou grafického a marketingového oddělení, svými profesionálními fotografiemi přispěje k rozvoji on-line prezentace firmy a který bude navrhovat nová kreativní řešení pro prezentaci výrobků a zboží na e-shopu zdravotnických potřeb.
Co nás zajímá?
- ukázky Vaší předchozí práce, příp. Vaše portfolio
- estetické cítění, cit pro grafiku, zaměření na detail
- chuť přinášet nová řešení
Co Vám nesmí chybět?
- zkušenost s produktovou fotografií
- rutinní znalost programů z balíčku ADOBE (Photoshop, Illustrator, InDesign)
- samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup
Co bude výhodou?
- zkušenost s fotografováním produktů a úpravou fotografií pro e-shop
- znalost anglického jazyka

Nabízíme interní spolupráci formou pracovního poměru na plný úvazek, příp. externí spolupráci na projektech dle Vašich možností a dle dohody.
Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, rádi na sobě pracujete a můžete se pochlubit výsledky své práce, možná to budete právě Vy, kdo posílí náš tým. Za dobře odvedenou práci Vás velmi dobře odměníme, podpoříme Vás ve Vašem osobním růstu a postaráme se o Vaše vzdělávání.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost vzdělávání, zdravotní benefitní program

Zaujali jsme Vás?
Pak nám zašlete svůj životopis s ukázkami prací na adresu: kutlvasrova@aries.eu