STRAŽNÝ - DETEKTIV PRODEJNY Penny Market

Pracovní místo ( STRAŽNÝ - DETEKTIV PRODEJNY Penny Market ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Lihotská Alena, tel. 606 333 112, životopis zašlete na e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
NECHODIT NA POBOČKU! Volat na uvedený telefon po-pá od 8:00 -17:00 hod.
Požadujeme :
- věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- praxe výhodou není však podmínkou
- certifikát strážného /možnost zprostředkování/
- vhodné pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/
Náplň práce:
- pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Nabízíme :
- pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení pracovního poměru
- zajímavou práci v příjemném kolektivu,
- zázemí stabilní společnosti,
- možnost platového i profesního růstu.
Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod, 12- ti hodinové turnusové
pracovní směny s možností méně směn v daném měsíci.