Veterinární lékař - lékařka

Pracovní místo ( Veterinární lékař - lékařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VETERINÁRNÍ LĚKAŘ - LÉKAŘKA
Nabízíme:
- Platové ohodnocení dle doložené praxe 28 000 - 35 000 měsíčně
- Po skončení zkušební doby zaměstnanecké benefity (sick days, příspěvek na penzijní pojištění, prémie dle obratu)
- Pestrou a zodpovědnou práci s možností dalšího vzdělávání
- Možnost ubytování v nových bytech přímo nad veterinární klinikou
- Spolupráci formou HPP, částečného úvazku i DPP
Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost
- VŠ vzdělání ukončené titulem MVDr.
Důležité dovednosti:
- Komunikativnost
- Chuť učit se a nebát se chyb

V případě zájmu Váš životopis, prosím, zašlete na : info@veterinatrutnov.cz