Automechanici (mechanik pro autoservis a pneuservis)

Pracovní místo ( Automechanici (mechanik pro autoservis a pneuservis) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme nové posily na pozici AUTOMECHANIK - PRACOVNÍK PNEUSERVISU.
Provádíme prohlídky a opravy osobních a dodávkových vozidel, geometrie a diagnostiky, servis klimatizací + kompletní pneuservis (včetně nákladního a zemědělského).
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B. Vyučení v oboru výhodou (nikoli podmínkou).
Uvítáme Vás v případě, že máte zájem o práci a auta Vás baví.
Pracovní doba od 8:00 do 17:00 hod.
Nabízíme: bonusy/prémie, provize z prodeje, příspěvek na dovolenou, slevu na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérii.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. +420 602215554 (9:00-15:00 hod.) nebo e-mailem antonin.matys@accr.cz