Finanční účetní/Controller pro JAF HOLZ Domašín

Pracovní místo ( Finanční účetní/Controller pro JAF HOLZ Domašín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
o zpracovávat podvojné účetnictví
o vystavovat finanční výkazy
o reporting
o controlling nákladů
o spolupracovat při zpracování měsíčních a ročních uzávěrek
o budete-li mít zájem, můžete se účastnit mezinárodních projektů
o spolupracovat s ostatními odděleními
o SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
o min. 2 roky praxe v oboru
o člověka, který se domluví anglicky nebo německy
o požadujeme přesnost, pečlivost, komunikativnost a pracovitost
o toho, kdo se může pochlubit, že je přesný, pečlivý a umí pracovat s MS Office
Nabízíme: 3dny dovolené nad rámec zákona, stravenky, odměny prac. výročí, slevy na produkty spol.
První kontakt: telefonicky, e-mailem