Ostraha - detektiv prodejny Lidl

Pracovní místo ( Ostraha - detektiv prodejny Lidl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o zaměstnavatele uznaného na chráněném trhu práce.
Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost. 10 - 12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden.

Požadujeme: Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, uživatelská znalost PC,zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy etiky - vstřícné a slušné vystupování. Předložení výpisu z trestního rejstříku.

Nabízíme: Zajištění certifikátu strážného, nástup možný ihned, možnost práce na DPP - a to i dlouhodobě. K základní sazbě odměny za záchyty, možno čerpat zálohu na mzdu.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí
Kontakt: Telefonicky: Po-Pá 8.00 - 17.00 hod., 606 333 112 pí. Alena Lihotská
nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte
na e-mail: nabor. ostrava@bohemiaplus.cz . - nezapomeňte přiložit platné tf. číslo a svou emailovou adresu.

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.