Natěrač, lakýrník

Pracovní místo ( Natěrač, lakýrník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost;

Náplň práce: příprava a posouzení stavu povrchu plochy před lakováním, příprava tmelu, tmelení ploch, broušení ploch ručně nebo stroji, provádění povrchové úpravy stříkáním, natíráním;

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 1-3 dny sick day, příspěvek životního pojištění a penzijního připojištění v částce 2000 Kč měsíčně po roce pracovního poměru ve společnosti, atraktivní výhody a slevy na zdraví, kulturu sport a dovolenou prostřednictvím karty eBenefit v částce,
příspěvek na masáže a sportovní aktivity v částce 1000,- ročně na zaměstnance,
příspěvek na stravování, zkrácenou pracovní dobu bez snížení mzdy;