SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/NICE

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/NICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Ledax Vysoké Mýto o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/NICE
POŽADUJEME:
- VOŠ/VŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální a speciální pedagogiku
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou
- znalosti v oblasti sociálních služeb a Standardů kvality sociálních služeb výhodou
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
- tvořivost, kreativita
POPIS ČINNOSTI:
- provádění sociálního šetření
- zajišťování sociálně právního poradenství
- vedení příslušné dokumentace
- organizace a kontrola činnosti podřízených pracovníků
- odpovědnost za kvalitu poskytované péče dle Standardů kvality
- vytváření podkladů pro vyúčtování úhrad za poskytování služeb
NABÍZÍME:
- pracoviště Vysoké Mýto
- možnost plného nebo zkráceného úvazku
- příspěvek na stravování
- odměny při životních a pracovních výročích
- káva a čaj na pracovišti
- podpora v tíživých životních situacích
KONTAKT: životopisy spolu s naskenovaným diplomem zasílejte na mailovou adresu petra.kosinova@ledax.cz