PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:6/12/2021 a:4/1/2022
Náplň práce:
- přímá práce s klientem
- vedení potřebné dokumentace uživatele
- manipulace s prádlem
- mytí a dezinfekce pomůcek
- měření fyziologických funkcí uživatele
- základní administrativa střediska
- funkce klíčového pracovníka - s tím spojené pravidelné zpracovávaní "Individuálního plánu".
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb
- předložení výpisu z RT
- očkování proti žloutence typu B
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
- empatii
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- schopnost adekvátně reagovat na obtížné situace
- ochotu vzdělávat se
- aktivní přistup
- zodpovědnost.
Výhodou:
- kurz bazální stimulace
- kurz komunikace
- kurz zaměřený na specifikaci práce se seniory
- zkušenosti s prací se seniory
- zkušenosti s prací v pobytovém zařízení.
Nabízíme:
- 12ti hodinové směny v nepřetržitém směnném provozu
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 22.000 Kč - 26.000 Kč.
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- předpokládaný nástup únor 2022.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 8. 1. 2022 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.