UČITEL/KA odborného výcviku pro obor Elektromechanik pro zařízení a přístroje

Pracovní místo ( UČITEL/KA odborného výcviku pro obor Elektromechanik pro zařízení a přístroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace přijme učitele/ku odborného výcviku pro zajištění odborného výcviku žáků oboru Elektromechanik pro zařízení a přístroje. Vaším úkolem bude zajištění praktického vyučování a produktivní činnosti žáků.
Úvazek: 1,0
Platové zařazení: 11. platová třída
(dle platového stupně platový tarif v rozmezí 32.440 - 39.170 Kč)
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů - minimální požadavek střední vzdělání s výučním listem v příslušném oboru -zaměření elektro
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- znalost českého jazyka
Nabízíme:
- dovolenou v délce 8 týdnů
- dny určené na samostudium
- stravování za zvýhodněnou cenu
- po zkušební době možnost čerpání příspěvku na dovolenou, příspěvku na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření a další benefity
Místo výkonu práce:
Letná 90/30, Liberec XII - Pavlovice
Kontakt:
Uchazeči mohou životopis zasílat e-mailem na red@sslbc.cz.
Bližší informace podá Jana Folkrtová, personalistka, tel. 488 880 372.