strážný-detektiv prodejny DM drogerie

Pracovní místo ( strážný-detektiv prodejny DM drogerie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt : Alena Praus, tel.: 606 333 112 (8-17:00hod.), e-mail: nabor.ostava@bohemiaplus.cz

Požadujeme :
- Věk nad 18 let, příjemné vystupování, výpis z RT
- Praxe výhodou není však podmínkou
- Certifikát strážného /možnost zprostředkování/
- Vyhrazeno pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/
- Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Nabízíme :
- pracovní poměr na dobu určitou na půl roku nebo rok s možnosti prodloužení pracovního poměru
- zajímavou práci v příjemném kolektivu,
- zázemí stabilní společnosti,
- možnost platového i profesního růstu.
Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod, 12- ti hodinové turnusové
pracovní směny s možností méně směn v daném měsíci.
Pro informování ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon, zaslat životopis.
Nechodit na pobočku!