Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)

Pracovní místo ( Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme: Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)

Náplň práce: Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně XLMX - Lutz, pořizování fotografií doplněných stojanů a jejich posílání na e-mail, popř. WhatsApp

Pracovní doba: brigáda se bude vykonávat 1× týdně po dobu 3 - 4 hodin, dny výkonu práce lze domluvit podle času a možností uchazeče

Platové podmínky: rozsah mzdy je od 2 100 Kč do 4 200 Kč hrubého dle roční sezóny a četnosti návštěv uchazeče na prodejně

Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, znalost práce s emailem a WhatsApp

Kontakt:
Nikola Kubišová
e-mail: sales02@alvarak.cz
Telefon: 778 977 623

Kontakt: emailem.