LÉKAŘ / LÉKAŘKA V OBORU VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ

Pracovní místo ( LÉKAŘ / LÉKAŘKA V OBORU VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se specializací v oboru všeobecného praktického lékařství podle zákona č. 95/2004 Sb.
bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost, uživatelskou znalost práce na PC,
organizační a komunikační schopnosti
Platové podmínky: 13. nebo 14. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v závislosti na dosažené praxi, zvláštní příplatek ve výši 6 000 Kč
Náplň práce: Poskytování preventivní, diagnostické a léčebné péče v příslušném specializovaném oboru osobám ve výkonu trestu odnětí svobody (příp. zaměstnancům a příslušníkům).
Výhody - 5 týdnů dovolené, 5 dnů dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna
benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
možnost využití posilovny, tělocvičny
závodní stravování, příspěvky na stravování
využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice
možnost ubytování na ubytovně Věznice Valdice dle ubytovací kapacity