Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Vyučení.
Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost.
Pečlivost, samostatnost.
Příjemní vystupování a vztah k zákazníkům.
Praxi v VZV, mostovým jeřábem - výhodou.

Náplň práce:
Příprava a kompletace zakázek.
Evidence pohybu materiálu po skladě.
Expedice zakázek a výdej koncovým zákazníkům.
Stálá ranní směna - nebo dle domluvy.

Nabízíme:
Nástupní mzdu od 25 000 Kč.
Motivující finanční ohodnocení.
Garantované navýšení mzdy po zaškolení.
Náborový příspěvek, měsíční docházkový bonus.
13. plat a 5 týdnů dovolené.
Sportovní permanentku.
Dotované závodní straveování/stravenkový paušál.
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč.
Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let věku.
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení).

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 9:00 - 14:00 hod.