Asistent/ka nákupu

Pracovní místo ( Asistent/ka nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání.
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
• Uživatelská znalost práce s PC.
• ŘP sk. B
• Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci.
• Organizační schopnosti, obchodní dovednosti.

Pracovní náplň:
• Administrativní a organizační podpora nákupu.
• Vytváření a správa nákupních objednávek.
• Zpracování dokumentů souvisejících s dodávkami surovin.
• Komunikace s dodavateli telefonicky i emailem, vč. zahraničních.
• Komunikace s dodavateli, urgence dodávek vstupních surovin.
• Příprava podkladů pro účetní oddělení.
• Kontrola přijatých faktur.
• Spolupráce s dalšími odděleními společnosti.

Nabízíme:
• Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti.
• Náborový příspěvek, 5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie.
• Mobilní telefon.
• Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč.
• Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu
• Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku.
• Věrnostní odměnu za odpracovaná léta.
• Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu.
• Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení).
• Výhodné závodní stravování.