ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE

Pracovní místo ( ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Pasičová Gabriela, životopisy zasílejte na e-mail: gabriela@pasic.cz
Požadujeme:
- komunikativní,
- časově flexibilní,
- loajální,
- pracovně samostatný,
- základní znalosti na PC.
Pracovní náplň:
- příjem, kontrola a evidence rostlin,
- kontrola pěstebních postupů, ošetřování rostlin,
- expedice - vyskladňování a značení rostlin.
Nabízíme: -
- Práci v rodinné firmě s 30 letou historií s aktivní činností v ČR a SR.
- Nástupní plat 120,-/ hod.
- Příspěvek na stravování 70,-/den
- 22 dnů dovolené
- Odměny za výkonnost firmy
- Odměny za výkonnost provozovny
- Práci se stabilními a příjemnými zaměstnanci a zákazníky
- Pravidelné společenské setkávání všech zaměstnanců firmy (snad opět po Covidovém období)
Pracoviště: Dolní Životice, Kostelíkova 234. Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.