Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ND

Hledáme: Hlavní účetní
Jsme B2B překladatelská agentura, která byla založena v roce 1990 ve Zlíně. Zákazníkům poskytujeme prvotřídní jazykové služby a špičkový servis. S překladateli spolupracujeme po celém světě a jsme partnerem největších světových značek z mnoha oborů, např. z automobilového průmyslu, IT, strojírenství aj.
Momentálně do týmu hledáme ostřílenou posilu, pro kterou podvojné účetnictví, program Ekonom a týmová práce nejsou cizí slova. Od nového člena týmu očekáváme zodpovědný přístup, pečlivost a snahu odvádět jen tu nejlepší práci. Na oplátku nabízíme silné zázemí rodinné společnosti, přátelský tým kolegů a motivující finanční ohodnocení.

Co budeš mít na starosti:
Vedení kompletního účetnictví včetně zpracování všech daňových přiznání
Příprava podkladů a realizace účetní závěrky
Zpracování mezd
Komunikace s úřady (ČSSZ, FÚ, zdravotní pojišťovny, ...)
Příprava plateb v internetovém bankovnictví
Daňová optimalizace
Vedení pokladny a zpracování cestovních příkazů

Pro tuto práci potřebuješ:
Minimálně 5 let praxe na pozici samostatné/ho účetní/ho,
minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru,
znalost programu Ekonom - pokud s ním neumíš, nevadí, zaučíme tě,
umět pracovat s MS Office,
schopnost zpracovat daňová přiznání včetně inventarizací a příloh,
výbornou znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů,
umět reportovat a vytvářet statistiky,
pravidelně sledovat novinky v oblasti účetních zákonů,
umět alespoň trochu anglicky (pro emailovou komunikaci),
mít zodpovědný a pozitivní přístup k práci,
být pečlivá/ý, ale zároveň se nebát si říct, když budeš pot