Ostraha prodejny Lidl

Pracovní místo ( Ostraha prodejny Lidl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Nepravidelný 40 ti hodinový pracovní fond dle požadavku manažera.
Vhodné také pro osby zdravotně znevýhodněné, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí

Náplň práce:
- pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, max. 12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden

Požadujeme:
- dobrou pracovní morálku; příjemné vystupování; trestní bezúhonnost; věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe a certifikát strážného - výhodou (není podmínkou)

Nabízíme:
- pomoc při zajištění certifikátu strážného, možnost práce i na DPP; odměny; možnost čerpat zálohu na mzdu; pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz
- telefonicky (Po-Pá 9.00 - 16.00 hod.) na čísle 737 087 145 - paní Lenka Hanušová
Poznámka:
Na pracoviště nechodit, kontaktní osoba se tam nenachází. Nutno kontaktovat nejprve telefonicky nebo e-mailem.